1. A,B Projektový den Podzim

P1110561Je podzim, celá příroda hýří barvami a pomalu se začíná připravovat na zimu. A tak se 10. 10. 2017 v 1. A, B uskutečnil první projektový den, který nesl název „Podzim.“ Společně se ve třídách hovořilo o změnách kolem nás, připomněli jsme si podzimní měsíce i barvy. Četli jsme si podzimní básničky, zamýšleli jsme se nad hádankami, které nás bavily.

Užili jsme si společnou práci ve skupinách i dvojicích, ve kterých jsme plnili rozmanité úkoly.  Např. jsme hledali dvojice barevných listů (různých tvarů) a dvojice obrázků, které k sobě patří.  Vyškrtávali jsme obrázky, které nejsou typické pro podzimní období, doplňovali jsme šňůrky s podzimními přírodninami, došlo i na řešení zajímavých matematických úkol. Nechybělo tvoření skřítků Podzimníčků z dostupných plodů, skládání písmenek z kaštanů, ale i sportování a mnoho dalších aktivit.

Tento den se všem žákům velice líbil, a protože celý den pěkně pracovali, snažili se vyřešit všechny úkoly, neodešel nikdo bez pochvalného listu.

Třídní učitelky a žáci 1. A,B

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.