Přihlašování ke stravování ve školní jídelně

kucharStrávníci se mohou přihlašovat ke stravování od pondělí  28.8. 2017 od 6:30 do 14:00 h u vedoucí školní jídelny, Bc. Romany Koutské, ve školní jídelně v Krandově ulici.

Žáci 1. tříd a žáci, kteří se ještě ve školní jídelně nestravovali, budou přihlášeni ke stravování na základě vyplnění přihlášky a zakoupení stravovací karty (35 Kč)  nebo čipu (115 Kč).

Strávníci hradící stravné prostřednictvím inkasa z bankovního účtu, se mohou přihlásit ke stravování telefonicky (tel: 379 800 050) nebo e-mailem  (jídelna@zsstod.cz).

Ostatní strávníci platí stravné hotově u vedoucí školní jídelny. Pokud stravné nebude předem uhrazeno, nebude strávník přihlášen ke stravování.
Platební a kreditní kartou stravné nelze platit.