Elektronická žákovská knížka – informace pro zákonné zástupce

Od školního roku 2017/2018 bude pro žáky 2. – 9. ročníku zavedena elektronická žákovská knížka. Informace o tomto způsobu předávání informací mezi školou a zákonnými zástupci budou zákonným zástupcům předány na třídních schůzkách, na kterých rodiče obdrží také přístupové údaje do elektronické žákovské knížky. Třídní schůzka pro rodiče žáků 5.-9. ročníku se bude konat ve čtvrtek 21.9.2017 od 16 h v budově na Komenského nám., třídní schůzka pro rodiče žáků 2.-4. ročníku se bude konat v úterý 12.9.2017 od 16 h v budově v Hradecké ulici.
Pro žáky 1. ročníku bude zachováno předávání informací rodičům prostřednictvím tištěné žákovské knížky, konkrétní informace rodiče obdrží na začátku školního roku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.