Slavnostní vyřazení

DSC04329Ve čtvrtek 29. června  jsme se během slavnostního vyřazení rozloučili s vycházejícími žáky a přivítali jsme budoucí prvňáčky. Po úvodní písni v podání mladších spolužáků  představili naši deváťáci svým rodičům a dalším hostům vlastní prezentaci, která připomněla jejich společné zážitky od prvních školních let až dodnes. Vycházející žáci pak společně s předškoláčky obdrželi z rukou ředitelky školy a starosty města pamětní list a drobný dárek.

Kateřina Schejbalová a Filip Ostrovský  poté poděkovali jménem svých spolužáků nejen svým pedagogům, ale také rodičům za velkou podporu, porozumění a pomoc. Hodně štěstí a úspěchů v další životní etapě  dětem i žákům popřáli ve svých projevech ředitelka školy a starosta města.
Před závěrečnou písní Poslední zvonění, při níž už se nejen vycházející žáci, ale i všichni přítomní neubránili slzám dojetí, nás ještě deváťáci pobavili překvapením – se svými učiteli se rozloučili parodií na píseň Všichni už jsou v Mexiku.
Vycházejícím žákům i budoucím prvňáčkům přejeme hodně úspěchů v další životní etapě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.