Bílá paní na Sokolské ulici

IMG_7209[1]Konec školního roku je už tady a na nás čekala již poslední akce naší třídy, a to přenocování ve škole. Někteří z nás ještě sami nikdy nespali mimo domov,  a proto jsme se opravdu těšili a zároveň měli i trému. Sešli jsme se v 17 hod v naší škole a rozloučili jsme se s rodiči. Ti nám navezli tolik dobrot, že bychom zde vydrželi až do víkendu. A čekala nás první část programu.
V místní hasičské zbrojnici nám velitel pan S. Klimek se svými kolegy ukázali zázemí místních hasičů, techniku, zásahová auta a ještě mnoho dalších zajímavých věcí.  Úplně nejlepší bylo, že jsme si vše mohli sami vyzkoušet a osahat. Další akcí byl táborák s opékáním buřtů, hry na hřišti a trampolína. Po návratu do školy následovala pyžamová diskotéka, soutěže a hry. Připravili jsme si spacáky, karimatky a pěkně si povídali. Venku už byla skoro tma a najednou se na zahradě objevila záhadná bílá postava a cesta ze světýlek. A tak jsme statečně chodili po dvojicích trasu až k BÍLÉ PANÍ, kde jsme se museli podepsat na zvláštní listinu a dostali pamětní diplom. Bylo to moc a moc napínavé. Druhý den ráno jsme společně posnídali a uklidili třídu.  Protože jsme měli dobrot opravdu hodně, tak jsme pozvali na svačinku i kamarády ze sousedních tříd a vyprávěli jim naše zážitky. Ve škole je fakt moc prima.

žáci 1. spec. třídy

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.