Speciálky U Matyáše

U MatyaseV úterý 20. 6. nás náš spolužák Mára pozval na společný oběd do restaurace U Matyáše ve Stodě. Na tohle netradiční zakončení školního roku jsme se moc těšili. Zopakovali jsme si pravidla pro slušné stolování a chování. Všichni jsme se na ten den pěkně oblékli. V restauraci jsme si objednali řízek a hranolky s tatarskou omáčkou, nezapomněli jsme ani na pití.
Prostředí restaurace se nám moc líbilo a taky bylo fajn, že uvnitř byl chládek. Jídlo bylo moc dobré a pan číšník se k nám choval velmi mile a příjemně.
Chtěli bychom ještě jednou poděkovat paní Zahnerové za její sponzorské dary pro naši třídu, všechny akce jsme si moc užili.
A restauraci U Matyáše moc děkujeme za velmi pěkné posezení, milé zacházení a výborné jídlo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.