Návštěva partnerské školy z České Vsi

logo_ervena

Dne 18.5. nás přijela až z Jeseníku navštívit naše partnerská škola z České Vsi. Po dlouhé cestě se najedli v naší školní jídelně, aby získali energii na sportovní odpoledne, které již bylo připraveno na stadionu. Okolo druhé hodiny jsme se zde tedy už konečně všichni sešli. Byli jsme rozděleni do týmů po 6, kde 3 žáci byli ze Stoda a 3 z České Vsi. A začali jsme sportovat. Byla zde hromada zajímavých disciplín např. Dotykačka, frisbee nebo speedmington . Po zdolání všech aktivit jsme se na nějaký čas oddělili od našich českoveských kamarádů, abychom se připravili na večerní diskotéku, která se konala na Krůtí hoře, kde zároveň byli žáci z České Vsi ubytovaní. Na diskotéce jsme se všichni vyřádili a byli jsme připraveni padnout rovnou do postele a usnout. A tak se taky stalo. Další den jsme se sešli v Plzni, kde jsme navštívili Techmánii a Planetárium. Byly zde pro nás kromě všech zajímavých expozic připraveny naučné programy, které byly velmi zajímavé. Potom už nastal čas se rozloučit a poděkovat za skvělé zážitky. A jak se líbilo žákům z České Vsi? O tom se se mnou podělil Ivo Grešák: „Líbilo se mi hodně. Byl super kolektiv, hry byly vymyšleny hezky a zábavně a také nám vyšlo počasí. Jsem moc rád, že jsem se zúčastnil a poznal nové super lidi“. A teď už zbývá jen těšit se na příští rok.

Kateřina Schejbalová a Ivo Grešák

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.